| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 176.00 см |
| ШИРИНА | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 68.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 395 L |
| ЦВЯТ | INOX |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GTBV36PZGKD |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 176.00 см |
| ШИРИНА: | 70.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 68.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 395 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 305 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 90 L |
| ЦВЯТ: | INOX |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЛЕДОГЕНЕРАТОР: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ С РЕГУЛИРАНЕ НА ВЛАЖ: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 240 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806091568496 |
















