| ВИСОЧИНА | 186.00 см |
| ШИРИНА | 83.10 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 74.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 609 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| Марка | LG |
| МОДЕЛ: | GTFV61PYBQD |
| ВИСОЧИНА: | 186.00 см |
| ШИРИНА: | 83.10 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 74.10 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 609 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 425 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 184 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ДИСПЕНСЕР ЗА ВОДА: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ОТДЕЛЕНИЕ ЗА СЪХРАНЕНИЕ /0'C: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 330 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8806096549384 |





















