| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 124.10 см |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 196 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | CTPe 211-26 |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 124.10 см |
| ШИРИНА: | 55.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 63.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 196 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 152 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 44 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 181 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803133773 |














