| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 171.50 см |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 70.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 348 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RT35CG5644S9EO |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 171.50 см |
| ШИРИНА: | 60.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 70.90 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 348 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 268 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 80 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 226 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095276892 |













