| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 185.50 см |
| ШИРИНА | 79.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 72.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 530 L |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| ПЪЛЕН NO FROST | Да |
| Марка | SAMSUNG |
| МОДЕЛ: | RT53DG7A14S9EO |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 185.50 см |
| ШИРИНА: | 79.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 72.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 530 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 404 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 126 L |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ПЪЛЕН NO FROST: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 275 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 37.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8806095769301 |











