| ТИП | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА | 143.00 см |
| ШИРИНА | 54.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 206 L |
| Марка | SNAIGE |
| МОДЕЛ: | FR21SM-PTMP0EH |
| ТИП: | ФРИЗЕР ГОРЕ |
| ВИСОЧИНА: | 143.00 см |
| ШИРИНА: | 54.50 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.50 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 206 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 169 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 37 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| НИВО НА ШУМА: | 40.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+3 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 6958000321387 |














