| ВИСОЧИНА | 178.80 см |
| ШИРИНА | 57.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 253 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | IKGN 5Z1FA3 |
| ВИСОЧИНА: | 178.80 см |
| ШИРИНА: | 57.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 253 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 183 L |
| ОБЕМ НА ФРИЗЕРНА ЧАСТ(НЕТО): | 70 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | F |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 35.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803080275 |


























