| ВИСОЧИНА | 177.20 см |
| ШИРИНА | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 296 L |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | IRBbi 5150 |
| ВИСОЧИНА: | 177.20 см |
| ШИРИНА: | 55.9 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 54.6 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 296 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 296 L |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | B |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| WI-FI УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА: | Да |
| ФИЛТЪР ПРОТИВ МИРИЗМИ: | Да |
| ВЕНТИЛАТОР В ХЛАДИЛНАТА ЧАСТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 80 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | A |
| НИВО НА ШУМА: | 29.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4016803153450 |

























