| ВИСОЧИНА | 178.80 см |
| ШИРИНА | 57.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 296 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ | Да |
| Марка | LIEBHERR |
| МОДЕЛ: | IRBci 5170 |
| ВИСОЧИНА: | 178.80 см |
| ШИРИНА: | 57.0 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 55.0 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 296 L |
| ОБЕМ НА ХЛАДИЛНА ЧАСТ(НЕТО): | 296 L |
| NO FROST НА ФРИЗЕРНАТА ЧАСТ: | Да |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | C |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| МОНТАЖ С ФИКСИРАНА ВРАТА: | Да |
| ТЕЛЕСКОПИЧЕН РАФТ: | Да |
| ВЪЗМОЖ.ЗА ОБРЪЩАНЕ НА ВРАТАТА: | Да |
| АЛАРМА ЗА ОТВОРЕНА ВРАТА: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 100 kWh |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | B |
| НИВО НА ШУМА: | 32.0 dB |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+8 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4016803114710 |





















