| ВИСОЧИНА | 84.50 см |
| ШИРИНА | 132.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 75.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО) | 418 L |
| ЗАКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HCE 420 E |
| ВИСОЧИНА: | 84.50 см |
| ШИРИНА: | 132.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 75.00 см |
| ОБЩ ОБЕМ (НЕТО): | 418 L |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР: | Да |
| БРОЙ КОШНИЦИ: | 3 |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| КЛАС НА ЕНЕРГИЙНА ЕФЕКТИВНОСТ: | E |
| ЕЛЕКТРОНЕН ДИСПЛЕЙ: | Да |
| ОСВЕТЛЕНИЕ: | Да |
| ГОД. КОНСУМАЦИЯ НА ЕЛ.ЕНЕРГИЯ: | 260 kWh |
| НИВО НА ШУМА: | 39.0 dB |
| КЛАС НА НИВО НА ШУМ: | C |
| ГАРАНЦИЯ: | 2+4 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8059019061023 |



















