| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ | ТАКЕР |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ | 7 bar |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-AS02 |
| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ: | ТАКЕР |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: | 7 bar |
| ВКЛЮЧЕНА БЪРЗА ВРЪЗКА: | Да |
| РАЗМЕР РЕЗБА: | 1/4" |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 1.475 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ШИРИНА НА СКОБАТА 5.7 ММ |
| EAN | 3800123122439 |





