| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ | ШЛИФОВАЛКА |
| НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ | 128 L/MIN |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ | 6 bar |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-ADG01 |
| ТИП ПНЕВМАТИЧЕН ИНСТРУМЕНТ: | ШЛИФОВАЛКА |
| НЕОБХОДИМ ВЪЗДУШЕН ДЕБИТ: | 128 L/MIN |
| РАБОТНО НАЛЯГАНЕ: | 6 bar |
| РАЗМЕР РЕЗБА: | 1/4" |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.645 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДИАМЕТЪР НА ЦАНГА: 6 MM |
| EAN | 3800123123696 |


