| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.5 m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 19719 1.5M |
| ТИП: | АУДИО |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 m |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 m |
| EAN | 4008928197198 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Днес
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 1.5 m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 19719 1.5M |
| ТИП: | АУДИО |
| ДЪЛЖИНА: | 1.50 m |
| ЦВЯТ: | ЧЕРНО |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.5 m |
| EAN | 4008928197198 |