| CABLE LENGHT | 1.5 m |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 19719 1.5M |
| TYPE: | АУДИО |
| LENGTH: | 1.50 m |
| COLOUR: | ЧЕРНО |
| CABLE LENGHT: | 1.5 m |
| EAN | 4008928197198 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" Today
| CABLE LENGHT | 1.5 m |
| Brand | VIVANCO |
| MODEL: | 19719 1.5M |
| TYPE: | АУДИО |
| LENGTH: | 1.50 m |
| COLOUR: | ЧЕРНО |
| CABLE LENGHT: | 1.5 m |
| EAN | 4008928197198 |