| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 3.0 m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 33725 COAX 3M |
| ТИП: | COAXIAL |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 m |
| ЦВЯТ: | БЯЛО |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 3.0 m |
| EAN | 4008928337259 |



2.00 € / 3.91 лв. i
"" до 4 дни
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m) | 3.0 m |
| Марка | VIVANCO |
| МОДЕЛ: | 33725 COAX 3M |
| ТИП: | COAXIAL |
| ДЪЛЖИНА: | 3.00 m |
| ЦВЯТ: | БЯЛО |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 3.0 m |
| EAN | 4008928337259 |