| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 300 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | ELETTA ЕXPLORE ECAM450.65.G |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | МЕТАЛНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 13 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 300 г |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ: | 14 ЧАШИ |
| КАПАЦИТЕТ НА КАНАТА ЗА МЛЯКО: | 220.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА: | 170.0 см |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ: | 50 |
| ПОТРЕБИТЕЛСКИ ПРОФИЛИ: | 4 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА СИЛАТА НА АРОМАТА: | Да |
| КАНА ЗА МЛЯКО: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК: | Да |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ: | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВОДАТ: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АВТО ПОЧИСТВАНЕ НА КАНА ЗА МЛЯ: | Да |
| ТИП ДИСПЛЕЙ: | TFT |
| WI-FI: | Да |
| МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ: | Не |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 385.00 мм |
| ШИРИНА: | 260.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 450.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ТЕГЛО: | 11.30 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.200 kg |
| EAN | 8004399026209 |
















