| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | ECAM290.61.SB |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | МЕТАЛНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 13 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1800.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА: | 140.0 см |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ: | 5 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА СИЛАТА НА АРОМАТА: | Да |
| КАНА ЗА МЛЯКО: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК: | Да |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ: | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВОДАТ: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АВТО ПОЧИСТВАНЕ НА КАНА ЗА МЛЯ: | Да |
| WI-FI: | Не |
| МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ: | Не |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 360.00 мм |
| ШИРИНА: | 240.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 440.00 мм |
| ЦВЯТ: | СИВ/ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО: | 9.60 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.920 kg |
| EAN | 8004399021402 |




















