| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1.80 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | ECAM220.60.B |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 250 г |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ: | 14 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1.80 ml |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 11.300 kg |
| EAN | 8004399027220 |















