| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 250 г |
| WATER TANK CAPACITY | 1.80 ml |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | ECAM220.60.B |
| TYPE: | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| POWER: | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE: | 15.00 bar |
| BEANS CONTAINER CAPACITY: | 250 г |
| WASTE CONTAINER CAPACITY: | 14 |
| WATER TANK CAPACITY: | 1.80 ml |
| AUTOMATIC MILK FROTHER: | Yes |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND: | Yes |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 11.300 kg |
| EAN | 8004399027220 |















