| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1400.00 ml |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | RIVELIA EXAM440.35.B |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 250 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1400.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА: | 14.0 см |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ: | 8 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА: | Да |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК: | Не |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ: | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВОДАТ: | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ: | Да |
| ТИП ДИСПЛЕЙ: | TFT |
| ВИСОЧИНА: | 385.00 мм |
| ШИРИНА: | 430.00 мм |
| ДЪЛЖИНА: | 245.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 12.000 kg |
| EAN | 8004399026582 |



















