| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 260 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1.70 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | EA5008E0 |
| ТИП: | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА: | МЕТАЛНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ: | 5 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР: | 260 г |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ: | 9 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 1.70 ml |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 9.080 kg |
| EAN | 3016667299890 |










