| ТИП КАПСУЛИ | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | GENIO S KP243AF0 |
| ТИП КАПСУЛИ: | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| МОЩНОСТ: | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 15.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 800.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Да |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.700 kg |
| EAN | 3045380028241 |












