| ТИП КАПСУЛИ | LAVAZZA A MODO MIO |
| МОЩНОСТ | 1250.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 10.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 600.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | LAVAZZA |
| МОДЕЛ: | JOLIE EVO RED |
| ТИП КАПСУЛИ: | LAVAZZA A MODO MIO |
| МОЩНОСТ: | 1250.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 10.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 600.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.700 kg |
| EAN | 8000070073531 |








