| ТИП КАПСУЛИ | NESPRESSO |
| МОЩНОСТ | 1260.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 700.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | NESPRESSO |
| МОДЕЛ: | INISSIA ЧЕРВЕНА |
| ТИП КАПСУЛИ: | NESPRESSO |
| МОЩНОСТ: | 1260.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 700.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 200.00 мм |
| ШИРИНА: | 320.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 120.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.000 kg |
| EAN | 8606112020374 |














