| ТИП КАПСУЛИ | SEGAFREDO |
| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 700.00 ml |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| Марка | SEGAFREDO |
| МОДЕЛ: | MINI RED |
| ТИП КАПСУЛИ: | SEGAFREDO |
| МОЩНОСТ: | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 20.00 bar |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 700.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ: | Не |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ: | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА: | Не |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ: | Да |
| КОНСУМАТИВИ: | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 355.00 мм |
| ШИРИНА: | 240.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 102.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 3.500 kg |
| EAN | 8003410298038 |














