| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 19.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| Марка | VOLTZ |
| МОДЕЛ: | 8В1 OV51171K8R |
| МОЩНОСТ: | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ: | 19.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 800.00 ml |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ: | Да |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.440 kg |
| EAN | 3800237046843 |





