| МОЩНОСТ | 670.00 W |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | TKM 2341 |
| МОЩНОСТ: | 670.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ИНДИКАТОРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 237.00 mm |
| ШИРИНА: | 157.00 mm |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 179.00 mm |
| ТЕГЛО: | 1.10 kg |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.500 kg |
| EAN | 8690842603495 |











