| МОЩНОСТ | 700.00 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ЗА КАФЕ | 0.7 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 0.35 ml |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | HMB5A 011 |
| МОЩНОСТ: | 700.00 W |
| ВИД НА КАНАТА: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА КАНАТА ЗА КАФЕ: | 0.7 |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА: | 0.35 ml |
| ИНДИКАТОРИ: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА: | 253.00 мм |
| ШИРИНА: | 162.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 2.000 kg |
| EAN | 8059019065786 |









