| МОЩНОСТ | 170.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 3 |
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ: | KG210 |
| МОЩНОСТ: | 170.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 3 |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 0.90 м |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 1.225 kg |
| EAN | 8004399334199 |









