| POWER | 170.00 W |
| GRINDING LEVELS | 3 |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | KG210 |
| POWER: | 170.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 3 |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.225 kg |
| EAN | 8004399334199 |







i
"" Today
| POWER | 170.00 W |
| GRINDING LEVELS | 3 |
| Brand | DELONGHI |
| MODEL: | KG210 |
| POWER: | 170.00 W |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| GRINDING LEVELS: | 3 |
| CABLE LENGTH: | 0.90 м |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 1.225 kg |
| EAN | 8004399334199 |