| МОЩНОСТ | 110.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 17 |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | GVX242 |
| МОЩНОСТ: | 110.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 17 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН+ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3045388132308 |



i
"" Днес
| МОЩНОСТ | 110.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ | 17 |
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ: | GVX242 |
| МОЩНОСТ: | 110.00 W |
| НИВА НА СМИЛАНЕ: | 17 |
| ЦВЯТ: | ЧЕРВЕН+ИНОКС |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3045388132308 |