| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | CGF01WHEU |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.780 kg |
| EAN | 8017709283049 |








i
"" до 4 дни
| МОЩНОСТ | 150.00 W |
| Марка | SMEG |
| МОДЕЛ: | CGF01WHEU |
| МОЩНОСТ: | 150.00 W |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.780 kg |
| EAN | 8017709283049 |