| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | АЛУМИНИЙ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 17.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | ALUTITAN 770 30 SB |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | АЛУМИНИЙ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 30.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 17.00 мм |
| EAN | 4003482360217 |


