| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | АЛУМИНИЙ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 45.00 мм |
| Марка | BURG WACHTER |
| МОДЕЛ: | ALUTITAN 770 HB 30 45 SB |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | АЛУМИНИЙ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 30.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 45.00 мм |
| EAN | 4003482360415 |


