| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | ЖЕЛЯЗО |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 9.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 35.00 мм |
| Марка | TOP STRONG |
| МОДЕЛ: | TS |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | ЖЕЛЯЗО |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 63.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 9.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 35.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 3 |
| С ШИФЪР: | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 0.432 kg |
| EAN | 3800123127229 |






