| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | МЕСИНГ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 27.00 мм |
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ: | Y150B |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | МЕСИНГ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 32.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 5.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 27.00 мм |
| С ШИФЪР: | Да |
| EAN | 5052847099988 |


