| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО | МЕСИНГ |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА | 13.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА | 29.00 мм |
| Марка | YALE |
| МОДЕЛ: | Y220B |
| МАТЕРИАЛ НА ТЯЛОТО: | МЕСИНГ |
| ШИРОЧИНА НА ТЯЛОТО: | 72.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СКОБАТА: | СТОМАНА |
| ДЕБЕЛИНА НА СКОБАТА: | 13.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА СКОБАТА: | 29.00 мм |
| БРОЙ КЛЮЧОВЕ: | 3 |
| С ШИФЪР: | Не |
| EAN | 5052847100066 |


