| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 7.200 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 8.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.230 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 2.150 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -10/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -10 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ: | AP71DFMHRA1U71WEMFRA |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 24000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 7.200 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 8.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 4 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 7 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 2.230 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -10/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -10 °C |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 4 L/hr |
| САМОПОЧ.СТЕРЕЛИЗ.НА ВЪТР.ТЯЛО: | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 28/64 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 69 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 1510 |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 408/1810/435 MM |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪНШНО ТЯЛО): | 960/703/400 MM |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 27 |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 44 |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6932063830758 |























