| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 4.000 KW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 0.850 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 0.900 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | -10/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО | -20 °C |
| WI-FI | Да |
| Марка | PANASONIC |
| МОДЕЛ: | CS-XZ35ZKEW-H/CU-Z35ZKE |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ (BTU/h): | 12000 BTU/h |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА): | 3.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА): | 4.000 KW |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SCOP: | 5.2 |
| СЕЗОНЕН КОЕФ. НА ТРАНСФ. SEER: | 9.5 |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ: | A+++ |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОТОПЛЕНИЕ: | A+++ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ: | 0.850 KW |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ: | -10/43 °C |
| ЕФЕКТИВЕН В РЕЖ.НА ОТОПЛ. ДО: | -20 °C |
| АНТИБАКТЕРИАЛЕН ФИЛТЪР: | Да |
| WI-FI: | Да |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ: | Да |
| ОБЕЗВЛАЖНЯВАНЕ: | 2 L/hr |
| НИВО НА ШУМ ВЪТР.ТЯЛО МИН/МАКС: | 19/43 dB |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО: | 50 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч): | 600 М3/Ч |
| РАЗМЕРИ Ш/В/Д(ВЪТРЕШНО ТЯЛО): | 870/300/230 MM |
| ТЕГЛО ВЪТРЕШНО ТЯЛО: | 11 KG |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО: | 30 KG |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН): | R32 |
| ЦВЯТ: | АНТРАЦИТ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5025232945504 |





















