| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| Марка | TELEFUNKEN |
| МОДЕЛ: | TCK5022 |
| ВИСОЧИНА: | 85.00 см |
| ШИРИНА: | 50.00 см |
| ДЪЛБОЧИНА: | 60.00 см |
| БРОЙ НАГРЕВАТЕЛНИ ЗОНИ: | 2 ГАЗОВИ И 2 ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ФУРНА: | Да |
| БРОЙ ФУНКЦИИ: | 8 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС: | A |
| ПРОГРАМАТОР: | МЕХАНИЧЕН |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА: | 50 L |
| ЗАЩИТА ОТ ИЗТИЧАНЕ НА ГАЗ: | Да |
| БРОЙ ТАВИ: | 1 |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |









