| РЕЗОЛЮЦИЯ | 20.1 MPx |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH | 3.0 " |
| Марка | CANON |
| МОДЕЛ: | PS V1 BK PREMIUM VLOGGER KIT |
| РЕЗОЛЮЦИЯ: | 20.1 MPx |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В INCH: | 3.0 " |
| РАЗМЕР НА ЕКРАНА В СМ: | 7.6 см |
| РАЗМЕР НА МАТРИЦАТА: | 1.4" CMOS |
| БРОЙ ПИКСЕЛИ: | 22.3MP |
| ISO: | 100/32000 |
| ВИД КАРТА С ПАМЕТ: | SD/SDHC/SDXC |
| ТИП БАТЕРИЯ: | Li-Ion LP-E17 |
| WI-FI: | Да |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| РЕЗОЛЮЦИЯ НА ВИДЕО КЛИП: | 4K 30p |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8714574691039 |




