| ТИП КОМПРЕСОР | СУХ |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 6.00 L |
| ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ | 93 l/min |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | HYUNDAI |
| МОДЕЛ: | HYAC 07S-6L |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП КОМПРЕСОР: | СУХ |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ: | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 6.00 L |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 550 W |
| ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ: | 93 l/min |
| ПОДХОДЯЩ ЗА: | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | НИВО НА ШУМА 59 DB |
| EAN | 8435528105128 |








