| ТИП КОМПРЕСОР | МАСЛЕН |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА | 24.00 L |
| ВХОДЯЩ ДЕБИТ | 195 l/min |
| ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ | 110 l/min |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| Марка | RAIDER |
| МОДЕЛ: | RD-AC04O |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ: | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП КОМПРЕСОР: | МАСЛЕН |
| МАКС.НАЛЯГАНЕ: | 8 bar |
| ОБЕМ НА СЪДА: | 24.00 L |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ: | 1500 W |
| ВХОДЯЩ ДЕБИТ: | 195 l/min |
| ИЗХОДЯЩ ДЕБИТ: | 110 l/min |
| НЕТНО ТЕГЛО: | 16.700 kg |
| ГАРАНЦИЯ: | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123173462 |




