| ТИП | 2.1 |
| Марка | HAVIT |
| МОДЕЛ: | HV-SF8200BT |
| ТИП: | 2.1 |
| ЧУВСТВИТЕЛНОСТ: | >69 dB |
| ЧЕСТОТНА ХАРАКТЕРИСТИКА: | 45 HZ - 18 KHZ |
| ИМПЕДАНС: | 4 Ω |
| МАКСИМАЛНА МОЩНОСТ: | 12 W |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ: | Да |
| ИЗХОД ЗА СЛУШАЛКИ: | Не |
| ВХОД ЗА МИКРОФОН: | Не |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6950676287738 |














