| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 103A /W1103A /2500 |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 1000A/W, 1200A/W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КАПАЦИТЕТ: | 2500 |
| EAN | 193015553248 |









i
"" Днес
| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | 103A /W1103A /2500 |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | 1000A/W, 1200A/W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КАПАЦИТЕТ: | 2500 |
| EAN | 193015553248 |