| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | CF244A/ 44A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | LJ PRO M15A,M15W,MFP M28A,M28W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КАПАЦИТЕТ: | ДО 1000 СТР. ПРИ 5% ПОКРИТИЕ |
| EAN | 190781977902 |









i
"" Днес
| ВИД | ОРИГИНАЛНИ |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| Марка | HP |
| МОДЕЛ: | CF244A/ 44A |
| ВИД: | ОРИГИНАЛНИ |
| СЪВМЕСТИМОСТ: | LJ PRO M15A,M15W,MFP M28A,M28W |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| КАПАЦИТЕТ: | ДО 1000 СТР. ПРИ 5% ПОКРИТИЕ |
| EAN | 190781977902 |