| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 22.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ATLANTIC |
| МОДЕЛ: | F620 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 22.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 24 |
| WI-FI: | Не |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ВИСОЧИНА: | 45.10 см |
| ШИРИНА: | 75.40 см |
| ДЪЛЖИНА: | 0.98 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТИП СТЕНЕН КОНВЕКТОР: | ДИГИТАЛЕН |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3410531008494 |















