| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 22.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | ELDOM |
| МОДЕЛ: | RH20NW |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 22.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 24 |
| WI-FI: | Да |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Wi-Fi, ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ, СЪН |
| ВИСОЧИНА: | 43.40 см |
| ШИРИНА: | 116.60 см |
| ДЪЛЖИНА: | 5.90 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800035743975 |


















