| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 22.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | DIMPLEX |
| МОДЕЛ: | TOP 2000W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 22.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP 24 |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Не |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Не |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 40.00 см |
| ШИРИНА: | 112.50 см |
| ДЪЛЖИНА: | 9.00 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 84 МЕСЕЦА |
| EAN | 7030690106167 |
























