| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО | 20.00 m² |
| ТЕРМОСТАТ | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | HC-4000-20 2000 W |
| ТИП КОНВЕКТОР: | СТЕНЕН |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ОТОПЛЯЕМА ПЛОЩ ДО: | 20.00 m² |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 1 |
| ТЕРМОСТАТ: | Да |
| ВЛАГОУСТОЙЧИВОСТ: | IP24 |
| WI-FI: | Не |
| ДИСПЛЕЙ: | Да |
| СЕДМИЧЕН ПРОГРАМАТОР: | Да |
| ТЕРМОРЕГУЛАТОР: | Да |
| ФУНКЦИЯ ОТВОРЕН ПРОЗОРЕЦ: | Да |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА: | Да |
| ИЗКЛЮЧВАНЕ ПРИ ПАДАНЕ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ ЕКСТРИ: | Не |
| ВИСОЧИНА: | 45.10 см |
| ШИРИНА: | 75.40 см |
| ДЪЛЖИНА: | 9.80 см |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 4062321976156 |
















